WUR-ex

Baza dydaktyczna

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „WUR-ex” Sp. z o. o. dysponuje wykwalifikowaną kadrą wykładowców i instruktorów oraz bazą dydaktyczną wyposażoną w sprzęt najwyższej jakości.


BAZA DYDAKTYCZNA

Szkolenia prowadzone są w obiektach będących do naszej dyspozycji bądź (w zależności od rodzaju szkolenia) w siedzibach pracodawców zlecających nam przeszkolenie swoich pracowników.


Zajęcia teoretyczne w ramach wszystkich szkoleń, oprócz kursów spawania, realizujemy w Bielsku-Białej, przy ulicy Słowackiego 24 (budynek Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej), gdzie kursanci mają do dyspozycji w pełni wyposażone sale wykładowe.


Dysponujemy również placem manewrowym mieszczącym się w Bielsku-Białej, przy ulicy Wypoczynkowej 78 (Beskidzki Hurt Towarowy), gdzie przeprowadzane są zajęcia praktycznej nauki jazdy w ramach wszystkich kursów prawa jazdy oraz na szkoleniu kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym. Posiadamy również własny wózek jezdniowy z napędem silnikowym.


Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne na kursach spawania prowadzimy w Bielsku-Białej, przy ulicy Czajkowskiego 15 (budynek Firmy Bielmasz). Spawalnia wyposażona jest w sprzęt (m.in. spawarki, palniki, szlifierki, przecinarki, suszarki do elektrod, imadła, wiertarki, uchwyty do spawania, reduktory, nagrzewnice, butle na gazy spawalnicze) umożliwiający prowadzenie kursów spawania gazowego, elektrodą otuloną, metodą MAG, TIG oraz MIG.


Wszystkie pomieszczenia przystosowane są pod względem BHP, sanitarnym i p. poż.


POJAZDY DO NAUKI JAZDY


Prawo jazdy kat. AM


W zakresie kursu prawa jazdy kategorii AM dysponujemy motorowerem Romet Zetka 50.


Prawo jazdy kat. A1


Zajęcia praktycznej nauki jazdy w ramach kursów prawa jazdy kategorii A1 prowadzimy na motocyklach marki YAMAHA YBR 125.


Prawo jazdy kat. A2


W ramach kursu prawa jazdy kategorii A2 dysponujemy motocyklami marki Suzuki SV 650 - 2018rok.


Prawo jazdy kat. A


Osoby zainteresowane uzyskaniem prawa jazdy kategorii A szkolimy na motocyklach Suzuki Gladius 650.


Prawo jazdy kat. B


W ramach kursów prawa jazdy kategorii B nasi kursanci mają do dyspozycji samochody marki Toyota Yaris, czyli takie same, na których uczestnicy zdają egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.


Prawo jazdy kat. C


W zakresie kursów prawa jazdy kategorii C udostępniamy naszym kursantom samochód Renault Midlum 240.12 - taki sam, na którym przeprowadzany jest egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.


Prawo jazdy kat. C+E


Osoby mające zamiar ubiegać się o prawo jazdy kategorii C+E szkolimy na samochodach Renault Midlum 240.12 wraz z przyczepą, które również odpowiadają samochodom, które wykorzystywane są podczas egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.